"Алматы көпсалалы колледжі" "Алматинский многопрофильный колледж"
Телефоны приемной:
8(727) 309-59-44
8(727) 309-59-47
8(727) 265-21-20
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » » КГКП «Алматы көпсалалы колледжінің» 2020-2021 оқу жылына білім грант иегерлерінің тізімі
25
август
2020

КГКП «Алматы көпсалалы колледжінің» 2020-2021 оқу жылына білім грант иегерлерінің тізімі

КГКП «Алматы көпсалалы колледжінің»
2020-2021 оқу жылына білім грант иегерлерінің тізімі
0510000 Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану
051001 2 Хатшы-референт
051003 3 Мұрағатшы
  1. Жумагалиева Жанерке Сапаргалиевна
  2. Турсунгали Алия Дәуренқызы
  3. Турсунгали Гүлнұр Нұрғалиқызы
  4. Құрамай Мақпал Бауыржанқызы
  5. Токтаргалиева Аяулым Ерғалиқызы
  6. Тоғанбай Асылзат Асқарқызы
  7. Амиргазы Аида  Ержанқызы
  8. Рахимжан Мухаммедали Жандосұлы
  9. Талғатқызы Сана
  10. Жолдасбаева Айгерім Нұралиқызы
  11. Алимханова Акбота Медетқызы
  12. Мансурова Дайана Нұрланқызы
  13. Шакертқажы Альмира Жұмағажықызы
  14. Тажибаева Аружан Жайсанбековна
  15. Тажибаева Жибек Бауыржанқызы
  16. Замзат Меруерт Русланқызы
  17. Маликқызы  Қарақат Нұрбақытқызы
  18. Албыртқызы Гулмира 
  19. Алимхан Ақерке Ғазизқызы
  20. Хайитбоева Ситора Бохтиярқызы
  21. Болатбай Айша Бауржанқызы
  22. Арсылан Ақжібек Сәкенқызы
  23. Қалқаман Еркеназ Маликқызы
  24. Баутова Мариям Абдимажитовна
  25. Даулетбекова Аида Искаковна
1401000  Строительство и эксплуатация зданий и сооружений 
140126 2  Мастер отделочных работ 
140104 2 Штукатур
  1. Аббасов Имран
  2. Сидиков Маъмур Уразалиевич 
  3. Акилбеков Мади Кошкарбайұлы 
  4. Бигелдиев Саят Бигелдиевич 
  5. Кынат Нұрислам Ерланұлы 
  6. Кенжебай Аян Ахметұлы 
  7. Ким Вячеслав Анатольевич 
  8. Үсен Еркеғали Қабылбекұлы 
  9. Шоқай Аңсар 
  10. Серикбаев Исмайл Кенжеахмедович
  11. Калугин Эдуард Романович
  12. Кудря Артур Анатольевич 
  13. Серіков Дидар Саматұлы 
  14. Скорых Тимур Жексенбаевич 
  15. Левченко Максим Андреевич 
  16. Сегизбаева Адэлина Владимировна 
  17. Доттер Максим Федорович 
  18. Уланова Милана Александровна 
  19. Каминский Дамир Ерболович 
  20. Аманқос Жарасқан Сұлтанбекұлы 
  21. Ноғай Мәди Нұрлыбекұлы 
  22. Ноғай Әли Нұрлыбекұлы 
  23. Зигаев Никита Артемович
  24. Абдрасіл Мадияр Даниярұлы 
  25. Жгутов Максим Леонидович
0402000Дизайн
040201 3 Дизайнер
040202 2 Көркемдік әсемдеу жұмыстарын орындаушы
  1. Маратқызы Айбике 
  2. Рсалы Еңлік Нұрланқызы
  3. Нұрдан Ерсін 
  4. Анесжан Айым Серікжанқызы
  5. Шаяхмет Айсара Ерасылқызы
  6. Нурмайл Инабат 
  7. Тұран Аяулым Нұрланқызы
  8. Отар Ботакөз Жанатқызы
  9. Есқалиева Алтынай Спартакқызы
  10. Сапашова Гүлназ Русланқызы
  11. Қызбала Еркебұлан Бағланұлы
  12. Тұрдалы Таңнұр Нұралықызы
  13. Аташова Айзада Бахрамқызы
  14. Ғали Агина Ардаққызы
  15. Елтай Назым Ғалымқызы
  16. Медеуова Аизат Мауленовна
  17. Асылбаев Дидар Тілеубердіұлы
  18. Абиров Бегжан Абдімомынұлы
  19. Манапбек Айым Берикболдыкызы
  20. Саматұлы Ернұр
  21. Чакертенова Алия Кенжебековна
  22. Кочиева Алина Рафиковна
  23. Фазыл Меруерт Муратқызы
  24. Қабақбай Айдана  Серікбайқызы
  25. Амангелді Мәдина Ғалифуллақызы
0402000 Дизайн
040201 3 Дизайнер
040202 2 Испалнитель художественно-оформительских работ
  1. Долгов Максим Евгеньевич
  2. Сысоев Никита Евгеньевич
  3. Хаметова Сафина Наильевна
  4. Литвинова Анастасия Вячеславовна
  5. Султанов Темерхан Рустамович
  6. Ряснова Дарья Дмитреевна
  7. Берекетов Рустам Русланович
  8. Бездетко Анастасия Михайловна
  9. Елунина Светлана Игорьевна
  10. Морозова Екатерина Андреевна
  11. Гура Анжелика Викторовна
  12. Косачев Владислав Анатольевич
  13. Дандыбаев Ильяс Ермекович
  14. Евдакова Ангелина Владимировна
  15. Грунтман Алиса Валерьевна
  16. Рипная Далья Вадимовна
  17. Путинцева Элеанора Ивановна
  18. Иммель Даниэль Эдуардовна
  19. Сайпаева Эльвира Руслановна
  20. Фельк Виктория Андреевна
  21. Молгачева Карина Дамировна
  22. Башизов Самир Рахимжанович
  23. Федоренко Ксения Сергеевна
  24. Мечева Анна Сергеевна
  25. Саткенева Александра Олеговна
0502000 Телекоммуникациялық  жабдықтар мен тұрмыстық техникаға қызымет көрсету және жөндеу
050201 2 Радиоэлектрондық   жабдықтарды жөндеу және қызымет көрсету жөніндегі радиомеханика
050203 3 Жабдықтарды пайдалану жөндеу жөніндегі техник-механик
  1. Темирхан Ғалым Ермекұлы
  2. Айш Ермек Нұрланұлы
  3. Махамбетов Қанат Зинуруғлы
  4. Нургалиев Асет Айдарханович
  5. Аманбеков Еркен Нұрланович
  6. Муратхан Айбол Елдосұлы
  7. Базарбаев Бақытжан Талғатұлы
  8. Ғалымжанұлы Жандос
  9. Жусупов Азат Мансурович
  10. Жұман Нұржан Нұрбекұлы
  11. Дүйсен Ердаулет Жасұланұлы
  12. Досжан Айқын Бақытұлы
  13. Кызылбуриков Тимур Нұрланұлы
  14. Меирқұл Досымжан Елдосұлы
  15. Сарсенбай Талпын 
  16. Ахмет Аңсар Бақытұлы
  17. Сағатбай Еркебулан Санатұлы
  18. Омарбек Мейрамбек Аюпұлы
  19. Керимбай Руслан Ақанұлы
  20. Кыргызхан Тимурлан Сапарұлы
  21. Мурзакерим Ақжол Мырзаханұлы
  22. Ерланұлы Арман
  23. Ергеш Бекарыс Нұржігітұлы
  24. Сламахын Рамазан Алмасұлы
  25. Жаналиев Болат Жарылкасынулы
1201000  Автокөлікке техникалық  қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120106 2  Автомобиль электр жабдықтарын жөндеу жөніндегі электрик 
120110 2  Аккумуляторшы 
120111 3  Электромеханик
  1. Тергеусіз Бауыржан Сабырұлы
  2. Нургалиев Дінмуханбет
  3. Қадыр Ерхат Рахатұлы
  4. Тоқыр Марлен Даулетұлы
  5. Машанло Шакир Исмарович
  6. Елеусизов Алишер Ербосынұлы
  7. Жанышов Нурдаулет Мирланович
  8. Тыныштық Талғат Ержанұлы
  9. Мухтарбек Бекнар Алибекұлы
  10. Елеу Руслан Алматұлы
  11. Нурекенов Әлішер Бахтиярұлы
  12. Абдулла Қайсар  Арманұлы
  13. Серікбек Нұралы Ахметалыұлы
  14. Қайырбек Рамазан Ұзақбайұлы
  15. Молдағожа Сағи Жанабекұлы
  16. Елшибеков Елдар Серикұлы
  17. Талғат Талғар 
  18. Толебаев Турганбек Арманулы
  19. Кенжебек Бақкелді 
  20. Қаймыш Мейірбек Көпжасарұлы
  21. Коджамбердиев Рахат Ержанұлы
  22. Скендеров Рамазан Қанатұлы
  23. Юсупов Дулат Бектурғанұлы
  24. Сатымхан Айбек Рәсілханұлы
  25. Қалила Нұрсұлтан Мұратұлы
0513000 Маркетинг
051307 3 Мерчендайзер
051302 2 Продавец непродовольственных товаров
051304 2  Агент комерческий
  1. Ермекова Елизавета Владимировна
  2. Мусатаева Дария Дауреновна
  3. Султанов Рашидали Галымжанович
  4. Шемякина Аннастасия Александровна
  5. Кунаев Тимур Дамирович
  6. Халилов  Александр Николаевич
  7. Исраилова Эльдана Амражановна
  8. Котлярова  Анастасия Валерьевна
  9. Джаксагурина Диляра Кайратовна
  10. Апозиди София Евгеньевна
  11. Заитова Ясмина Ясинжановна
  12. Кирика Анжелика  Олеговна
  13. Беспрозванная Арина Олеговна
  14. Носова Кристина Сергеевна
  15. Чернышова Арина Николаевна
  16. Кытманов Руслан Муратович
  17. Югай Тамара  Ильинична
  18. Нурдәулетқызы Ардана
  19. Ажигулов Еламан Сериккалиұлы
  20. Жакупова Томирис Армановна
  21. Мурзабаева Жасмин Ербулатовна
  22. Ожогов Константин Алексеевич
  23. Каршалова Нурханым Кайратовна
  24. Силиди Алина Ильинична
  25. Мамажанова Жанель Бекжанқызы
0518000 Есеп жене аудит
0518033 Экономист бухгалтер
051801 2 Бухгалтер
  1. Мухаметкалиев Санжар Жексембайулы
  2. Бейбітқызы Аяулым 
  3. Аманғали Аяулым Жарасқызы
  4. Закен Әсел Серікболқызы
  5. Салықбаев Рахат Досмаханұлы
  6. Умаров Расул Еділбекұлы
  7. Баймуханбетов Дильмухамед Нурланович
  8. Бекетов Азамат Байсалбайұлы
  9. Мауленова Салтанат Жеңісбайқызы
  10. Бердібек Назым Муратқызы
  11. Садырбекұлы Нұрхан 
  12. Кадырбай Еркебұлан
  13. Жумабай Дарын Берікұлы
  14. Мамутова Дариға Алламберген қызы
  15. Әділ Дана Асилбекқызы
  16. Сарсенгалиева Улжайна Нурбериккызы
  17. Узенбаева Аружан Темірқызы
  18. Бейсенбекова Аружан Бауыржанқызы
  19. Молдаханова Гаухар Сериковна
  20. Темирбаева Жасмина Баймахамбетқызы
  21. Әбілқанұлы Мухаммад 
  22. Хожамұратов Бақдаулет Маратұлы
  23. Саркытбекова Айша Қуатбековна
  24. Елдесов Дулат Темірланұлы
  25. Қамен Гүлназ Бауыржанқызы
0518000 Учет и аудит
0518033 Экономист бухгалтер
051801 2 Бухгалтер
  1. Филатова Анастасия Алексеевна
  2. Башарова Мария Александровна
  3. Әзілхан Шолпан Мұратбекқызы
  4. Тюнина Анастасия Валерьевна
  5. Филиппова Юлия Андреевна
  6. Клещенко Ольга Вячеславовна
  7. Кирьянова Валерия Андреевна
  8. Туталева Елизавета Андреевна
  9. Шухратжанқызы Рузана
  10. Дмитриенко Анна Сергеевна
  11. Турсынова Анэль Булатовна
  12. Турсынова Адель  Булатовна
  13. Ляпина Александра Павловна 
  14. Жампеисова Мадина Тлеужановна
  15. Разиев Ильяр Ялкунжанович
  16. Баққожа Мейірім Сайлаубекқызы 
  17. Кусамбаев  Рустам Анварович
  18. Кадамова Амина Димиодовна
  19. Штопель Анна Евгеньевна
  20. Лоткова Малика Эдуардовна
  21. Насырова Руфия Равильевна
  22. Серикова Элеонора Олеговна
  23. Обулгазиева Зейнат Аркеновна
  24. Бушуева Юлия Артемовна
  25. Кузнецова Ясмин Владимировна
1119000 Тоңазытқыш-компрессорлық машиналар және қондырғылар
111901 2 Тоңазытқыш құрылым қондырғыларын жинақтаушы
111903 2 Тоңазытқыш жөндеу шебері
  1. Мадьяров Мұхамбет Мақсатұлы
  2. Жақсымбет Асыл Мағауияұлы
  3. Орал Саят Берікұлы
  4. Күнболатов Рамазан Дүйсенбайұлы
  5. Еркинбаев Нұрдаулет Ермахамбетұлы
  6. Кудасов Ерзат Ермекұлы
  7. Бекбергенов Бейбарыс Нурланулы
  8. Иманбай Мақсат Мұратұлы
  9. Кәрім Алтынбек Дүйсенханұлы
  10. Өмірбаев Ілияс Абайұлы
  11. Сәтпай Әнуар Берікұлы
  12. Оторбаев Бахтыбай Есенғалиұлы
  13. Өмекен Дамир Әбілбайұлы
  14. Тілеумұрат Қуаныш Әділханұлы
  15. Умек Санжар Ерланұлы
  16. Тұрысбек Жайдар Жанатбекұлы
  17. Ахметжан Азамат Мауланашаихұлы
  18. Халесхан Рахат Қанатұлы
  19. Нуске Сұлтан Бейбитұлы
  20. Ахатов Мади Ерланұлы
  21. Диманбай Куаныш Ерланұлы
  22. Аюпов Ильясжан Нурмухамедович
  23. Алибекұлы Нұрсұлтан
  24. Алиханұлы Еркебұлан
  25. Рахим Аян Талгатбекулы
 1119000 Холодильно-компрессорные машины и установки
111905 3 Техник-механик
111903 2 Мастер по ремонту оборудование
111901 2 Монтажник оборудования холодильных установок
  1. Тычинин Данил Игоревич
  2. Исраилов Эмильжан Амражанович
  3. Кемилджан Расул Бағдатұлы
  4. Ермаков Роман Михаилович
  5. Алтынбек Руслан 
  6. Василев Михаил Григорьевич
  7. Лапшин Никита Вячеславович
  8. Петров Никита Валерьевич
  9. Корчак Иван Андреевич
  10. Кошаметов Акжан Бауыржанович
  11. Трофимов Александр Алексеевич
  12. Бадло Сергей Витальевич
  13. Самиев Ильхам Нурсеитович
  14. Давидов Даниил Леонидович
  15. Тамакин Роман Андреевич
  16. Дубчак Артем Константинович
  17. Белоусов Сергей Дмитриевич
  18. Колендин Вадим Виталиевич
  19. Ручко Игорь Вячеславович
  20. Рахимжанов Ришат Ялкунжанович
  21. Назаров Руслан Тимурович
  22. Бектепбергенов Темирлан Бауыржанович
  23. Солодовников Дмитрий Алексеевич
  24. Серенко Илья Викторович
  25. Кеңес Рахман Бауыржанұлы
 1201000 Техническое обслуживание ремонта и эксплуатация
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
120109 2 Мастер по ремонту транспорта
120112 3 Техник- механик
  1. Баймухаметов Юнади Ильдарович
  2. Баратов Ислам Азизович
  3. Нурахунов Дияр Русланович
  4. Чепуштанов Виктор Николаевич
  5. Ковган Артур Иванович
  6. Призов Артем Владимирович
  7. Жарқын Ерен Жарқынұлы
  8. Барбарош Владислав  Александрович
  9. Королев Максим Васильевич
  10. Карабаев Алиби Салауатович
  11. Баймаков Илья  Владиславович
  12. Насиулин Юенис  Александрович
  13. Возьмилов Алексей Александрович
  14. Гросс Роман Владимирович
  15. Кузьменко Глеб Александрович
  16. Колесников Юрий Павлович
  17. Нурахан Дидар Ерікұлы
  18. Рузахунов Кирил  Павлович
  19. Усольцев Артур  Александрович
  20. Сочнев Артем Данилович
  21. Алимов Махаммед Али Азимжанович
  22. Вайсгербер Артем  Данилович
  23. Даукенов Тамерлан Серикович
  24. Шапавалов Владислав   Владимирович
  25. Последов Александр Алексанрович
1201000  Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120107 2 Автокөлікті жөндеу слесары
120109 2 Көліктерді жөндеу шебері
120112 3 Техник-механик
  1. Турсынбай Бекзат Сағдатұлы
  2. Валихан Сағи Қуатұлы
  3. Нағимет Диас Дәулеткелдыұлы
  4. Молдабек Айбек Болатбекұлы
  5. Едилбеков Ақылбек Тұрдыбекович
  6. Нусибалиев Мадияр Дарханұлы
  7. Оразғалиев Мәдиәр Бағдатұлы
  8. Жұмағазы Нүркен Қуандықұлы
  9. Шәріпхан Темірхан Ермекұлы
  10. Тоқтаған Ернат Нұрланұлы
  11. Әшім Нұржан Ақжолұлы
  12. Кизаев Жанали Жансерікұлы
  13. Бозов Ұлан Манарбекұлы
  14. Баймухамет Ермахан Ербосынұлы
  15. Емелбаев Алмас Мақсатжанұлы
  16. Ахмет Әдлет Әсетұлы
  17. Қайратбайұлы Ернар 
  18. Исаев Ерасыл Нұрдаулетұлы
  19. Станбеков Айдар Қуатұлы
  20. Туралиев Нурбақыт Мұратұлы
  21. Муратов Дамир Асхатович
  22. Исахан Сұлтәнәлі Ғалымұлы
  23. Усали Диас Абзалбекұлы
  24. Нұрбақыт Самғар 
  25. Есім Көбеген Сәбитұлы
1305000 Ақпараттық жүйе
130501  1  Дизайнер
130502  3 Техник-программист
  1. Аманғос Айару Айбекқызы
  2. Утегенұлы Ердаулет
  3. Токенов Бексултан Қасымжанович
  4. Баққожа Нұрсултан Сайлаубекұлы
  5. Нұрмахамбет Серік Едікұлы
  6. Базарбай Жасулан Ерғалиұлы
  7. Мырзахмет Бақдаулет Есмағанбетұлы
  8. Толтан Айбек Сейлханұлы
  9. Анес Санжар  Аманжолұлы
  10. Бәкір Шынғысқан Мұхтарұлы
  11. Оразбеков Стивен Алмазович
  12. Нусипбаев Иброһимәли Қанатұлы
  13. Маусымбай Алдияр Талғатұлы
  14. Исмаилов Нурдос Дастанович
  15. Қойшыбаев Әлім
  16. Наумағанбет Ерсін 
  17. Садыков Ернұр Шарипбекұлы
  18. Ташпенов Темірлан Оралбайұлы 
  19. Наурызбай Зере Ерболқызы
  20. Бекболатов Ислам Үсенбайұлы
  21. Киса Ұлан
  22. Құлмаханов Ернар Қанағатұлы
  23. Оспан Жазира Нұржанқызы
  24. Жадыра Нұрболат Айдарұлы
  25. Өткір Бақдәулет Сағатбекұлы
1201000  Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспортных средств
120106 2  Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования       
120110 2  Аккумуляторщик
120111 3  Электромеханик
  1. Хивсихай-Измайлов Георгий Игоревич
  2. Тохтохун Ильзат Ривхатович
  3. Чернышов Даниил Дмитриевич
  4. Тажиев Арман Якупжанович
  5. Ярославцев Валентин Анатольевич
  6. Мусатаев Марат Болатович
  7. Комиссаров Макс  Витальевич
  8. Коротков Максим Дмитриевич
  9. Жұбан Сержан Мадиярұлы
  10. Янковский Олег Вячеславович
  11. Вилахунов Исламжан Мурадилович
  12. Спиваков Алексей Игоревич
  13. Исмаилов Оруч Каримұлы
  14. Нұржақыпов Аңсар Жұмабайұлы
  15. Чаплыгин Влад Игоревич
  16. Куаныш Ерасыл Маратұлы
  17. Тельманов Ильяр Асимжанович
  18. Муратбаев Равиль Рауанұлы
  19. Усенов Нурбол Маратұлы
  20. Қалықбек Бекболат Қалықбекұлы
  21. Омаров Эмиль Ильзатович
  22. Даутов Данияр Османулы
  23. Айдар Арсен 
  24. Стрельцов Дмитрий Валерьевич
  25. Берзин Фарух Умаралиевич
  26. Харсанов Ислям Рашидович
1414000  Жиһаз өндірісі
141401 2  Жиһаз жинақтаушы 
141407 2  Ағаш және жиһаз өндірісінің шебері
  1. Елемесова Арзу Оразмухамедовна
  2. Малаева Аяна Айдосовна
  3. Өтеул Диас Қайратұлы
  4. Алғазы Алмат Еркимбекұлы
  5. Зәкір Мейрамбек Нурбақытұлы
  6. Жақан Бектас Ербақытұлы
  7. Жумабаев Атабек Мадиярович
  8. Мухамеджанов Нурхан Нурланулы 
  9. Дүйсен Сымбат Тұрсынбайұлы
  10. Анварбек Диас Ерланұлы
  11. Ұлдақан Ақмырза Бақытұлы
  12. Тажібай Нұрсәт Бекмуратұлы
  13. Нарбаев Бақтияр Жетпісбайұлы
  14. Жолшыбеков Мырзахмет Ердосұлы
  15. Батырбеков Бексултан Айбекович
  16. Алмазұлы Мирас 
  17. Жылкайдаров Рахат Нурсагатович
  18. Жубанбай Нұрлан Марсұлы
  19. Ибрагимов Талипжан Тайпжанұлы
  20. Несіпбаев Қайсар Ұзақұлы
  21. Тельманов Талипжан Тельманович
  22. Байзаков Ерлан Аманғазыұлы
  23. Әлімбай Бексұлтан Серіқанұлы
  24. Қайрат Дильзат Қайратұлы
  25. Игембай Дамир Самитұлы
1414000  Мебельное производство 
141401 2  Комплектовщик мебели
141407 2  Мастер столярного и мебельного производства
  1. Злобин Никита Владимирович
  2. Стаценко Леонид Игоревич
  3. Ахметов Иззат Алиярович
  4. Пак Искандер Викторович
  5. Власов Эдуард Сергеевич
  6. Таиров Асат Сабирович
  7. Долженко Данил Иванович
  8. Феткулов Рувим Равилевич
  9. Ильясов Амир Ханиязович
  10. Қайрат Қуаныш Қайратұлы
  11. Нұртай Нұрәли Нұрланбекұлы
  12. Түймебай Диас Ермекұлы
  13. Захватов Лев  Владимирович
  14. Шарафгалиев Наиль Фаритович
  15. Абдижалел Алихан Жанатұлы
  16. Урисбеков Асылжан Досымханұлы
  17. Байжалов Еламан Жеңісұлы
  18. Османов Кенан Муслимоглы
  19. Жумабаев Жандос Жарасович
  20. Азыкаджиев Никита Витальевич
  21. Пиржанов Еркебулан Қуанышбаевич
  22. Жұмахан Қанағат Науанұлы
  23. Плужников Богдан Русланович
  24. Петров Даниил Дмитриевич
  25. Мураюпов Рахимжан Таиржанович
Прокомментировать
Введите код с картинки:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив