"Алматы көпсалалы колледжі" "Алматинский многопрофильный колледж"
Телефоны приемной:
8(727) 309-59-44
8(727) 309-59-47
8(727) 265-21-20
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » » Список абитуриентов подавших заявление на обучение на 2020-2021 учебный год
03
июль
2020

Список абитуриентов подавших заявление на обучение на 2020-2021 учебный год

1401000  Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
140121 3 Техник-механик
140126 2 Мастер отделочных работ 
140104 2 Штукатур

Аббасов Имран
Сидиков Маъмур
Акилбеков Мади
Байгелдиев Саят
Кынат Нұрислам

0402000  Дизайн
040201 3 Дизайнер
040202 2 көркемдік әсемдеу жұмыстарын орындаушы

Маратқызы Айбике
Саматұлы Ернур
Нұрдан Ерсін
Анесжан Айым
Шаяхмет Айсара
Нурмайл Инабат
Тұран Аяулым
Отар Ботагоз
Есқалиева Алтынай
Сапашова Гулназ
Қызбала Еркебулан
Тұрдалы Таңнұр
Аташова Айзада
Ғали Агина

0402000  Дизайн
040201 3 Дизайнер
040202 2 Испалнитель художественно-оформительских работ

Долгов Максим
Сысоев Никита
Хаметова Сафина
Литвинова Анастасия
Султанов Темерхан
Ряснова Дарья
Берекет Рустем
Бездетко Анастасия
Кабакбай Айдана
Елунина Светлана
Морозова Екатерина
Гура Анжелика
Косачев Владислав
Мажидова Диана
Нейман Надежда
Дандыбаев Ильяс
Евдакова Ангелина
Грунтман Алиса
Рилная Далья
Путинцева Элеанора
Иммель Даниэль
Сайпаева Эльвира
Фельк Виктория
Молгачева Карина
Башизов Самир
Мечева Анна
Федоренко Ксения
Позднякова Виктория

0502000  Телекоммуникациялық  жабдықтар мен тұрмыстық техникаға қызымет көрсету және жөндеу
050201 2 Радиоэлектрондық  жабдықтарды жөндеу және қызымет көрсету жөніндегі радиомеханика
050203 3 Жабдықтарды пайдалану жөндеу жөніндегі техник-механик

Темирхан Ғалым
Айш Ермек
Махамбетов Қанат
Нургалиев Асет
Сакиаддинов Нуралы
Муратхан Айбол
Базарбаев Бақытжан
Ғалымжанұлы Жандос
Жусупов Азат
Жұман Нұржан
Дүйсен Ердаулет
Досжан Айқын
Кызылбуриков Тимур
Меирқұл Досымжан
Сарсенбай Талпын
Ахмет Аңсар
Сағынтай Еркебулан
Омарбек Мейрамбек
Керимбай Руслан
Кыргызхан Тимурлан
Мурзакерим Акжол
Ерланұлы Арман
Рымқанов Әлинұр

0510000  Іс қағаздарын жүргузу және мұрағаттану
051001 2 Хатшы-референт 
051003 3 Мұрағатшы

Жұмағалиева Жанерке
Турсынгали Алия
Турсынгали Гулнур
Құрамай Мақпал
Токтаргалиева Аяулым
Тоғанбай Асылзат
Амиргазы Аида 
Рахмжан Мухаммедали
Талғатқызы Сана
Жолдасбаева Айгерім
Алимханова Акбота 
Амангелдіқызы Ақерке
Шакертқажы Алмира
Таджибаева Аружан
Тажибаева Жибек
Замзат Меруерт
Мәлікқызы     Қарақат
Албыртқызы Гулмира
Алимхан Ақерке
Бақберген Әдила
Хайитбаева Ситора
Болатбай Айша
Арсылан Ақжібек

0513000 Маркетинг
051307 3 Мерчендайзер
051302 2 Продавец непродавольственных таваров

Ермекову Елизавета
Мусатаева Дария
Султанов Рашидали
Шемякина Аннастасия
Кунаев Тимур
Халилов     Александр
Исрайлова Эльдана
Котлярову  Анастасия
Джаксагурина Диляра
Апозиди София
Теплоухова Виктория
Кирика Анжелика
Егай Алина
Беспрозванная Арина
Носова Кристина
Чернышова Арина
Кытманов Руслан
Горбунов Никалай
Югай Тамара
Розыева Рабиям
Нурдәулетқызы Ардана
Аджигулов Еламан
Жакупова Томирис
Мурзабаева Жасмин
Ожогов Константин
Каршалова Нурханым
Салиди Алина
Исмаилов Рахим
Мамажанова Жанель

0518000 Есеп жене аудит
0518033 Экономисть бухгалтер
051801 2 Бухгалтер

Мухаметкалиев Санжар
Бейбітқызы Аяулым
Аманғали Аяулым 
Закен Әсел
Салықбаев Рахат
Умаров Расул
Баймухамбетов Дильмухамед
Бекетов Азамат
Мауленова Салтанат
Бердібек Назым
Садырбекұлы Нурхан
Кадырбай Еркебулан
Жумабай Дарын 
Кадиров Раймбек
Сансызбаев Сунғат
Мамутова Дарига
Әділ Дана
Әжентай Арнур
Ізенбаева Аружан
Бейсенбекова Аружан
Молдаханова Гаухар
Темирбаева Жасмина
Әбілқанұлы Мухаммад

0518000 Учет и аудит
0518033 Экономисть бухгалтер
051801 2 Бухгалтер

Филатова Анастасия
Башарова Мария
Әзілхан Шолпан
Тюнина Анастасия
Филишова Юлия
Клещенко Ольга
Кузнецова Екатириа
Балиде Анна
Обулгазиев Зейнат
Бушуева Юлия
Кирьянова Валерия
Туталева Елизавета
Шухратжанқызы Рузана
Аманбеков Еркін
Дитриенко Анна
Турсунова Анэль
Турсунова Адель
Лепина Александр
Жампеисова Мадина
Разиев Ильяр
Горшунова Анна
Козлова Юлия
Кусамбаева Рустам
Кадамова Алина

1119000 Тоңазытқыш-компрессорлық машиналар және қондырғылар
111901 2 Тоңазытқыш құрылым қондырғыларын жинақтаушы
111903 2 Тоңазытқыш жөндеу шебері
111905 3 Технк-механик

Мадьяров Мухамбет
Жақсымбет Асыл
Орал Саят
Кунболатов Рамазан
Сарсенов Камранбек
Кудасов Ерзат
Бекбергенов Бейбарыс
Иманбай Мақсат
Сансызбаев Сунгат
Кадиров Раймбек
Сатпай Ануар
Оторбаев Бахтыбай
Өмекен Дамир
Тілеу Мурат
Умек Санжар
Тұрысбек Жайдар
Ахметжан Азамат
Халесхан Рахат Қанатұлы
Нуске Сұлтан

1119000 Холодильно-компрессорные машины и установки
111905 3 Техник-механик
111903 2 Мастер по ремонту оборудование
111901т 2 Монтажник обарудования холодильных установок

Тычинин Данил
Исраилов Эмилжан
Кемилджан Расул
Ермаков Роман
Алтынбек Руслан
Васильев Михаил
Лапшин Никита
Петров Никита
Корчак Иван
Кошаметов Акжан
Кемилджан Расул
Трофимов Александр
Бадло Сергей
Самиев Ильхан
Давидов Даниил
Пендюрин Роман
Дубчак Артем
Белоусов Сергей
Колендин Вадим
Ручко Игорь
Рахимжанов Ришат Ялкунжанович

1201000 Техническое обслуживание ремонта и эксплуатация
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
120109 2 Мастер по ремонту транспорта
120112 3 Техник- механик

Баймухаметов Юнади
Баратов Ислам
Нурахунов Дияр
Чепуштанов Виктор
Ковган Артур
Призова Артем
Нурахунов Рустам
Барбарош Владислав
Королев Максим
Карабаев Алиби
Баймаков Илья
Насиулин Юенис
Возьмилов Алексей
Гросс Роман
Кузьменко Глеб
Колесников Юрий
Нурахан Дидар
Рузахунов Кирил
Усольцев Артур
Сочнев Артем
Алимов Махаммед Али
Вайсгербер Артем
Даукенов Тамерлан Серикович
Шапавалов Владислав
Говди Никита
Жарқын Ерен

120107 2 Автомобиль көлігіне техникалық қызымет көрсету,жөндеу және пайдалану
120107 2 Автокөлікті жөндеу слесрі
120109 2 Көліктерді жөндеу шебері
120112 3 Техник-механик

Турсынбай Бекзат
Валихан Сағи
НығыметДиас
Молдабек Айбек
Едилбеков Ақылбек
Нусипалиев Мадияр
Оразалиев Мадияр
Жұмағазы Нуркен
Шәріпхан Темірхан
Сансызбай Бақдаулет
Тоқтаған Ернат
Әшім Нұржан
Кизаев Жанали
Бозов Ұлан
Еркебек Мухаммедалиин
Емелбаев Алмас
Ахмет Әдлет
Қайратбайұлы Ернар
Исаев Ерасыл
Станбеков Айдар
Туралиев Нурбақыт
Муратов Дамир
Исхан Сұлтәнәлі
Усали Диас
Нұрбақыт Самғар 

1201000 Автакөлікке техникалық қызымет көрсету, жөндеу және пайдалану
120111 3 Электромеханик
120112 3 Техник-механик

Тергеусіз Бауыржан
Нурғалиев Дінмухамбет
Қадыр Ерхат
Тоқыр Марлен
Машанло Шакир
Елеусизов Алишер
Жанышов Нурдаулет
Тыныштық Талгат
Мухтарбек Бекнар
Қанай Нурдаулет
Еркинбаев Нурдаулет
Елеу Руслан
Нурекенов Алишер
Абдулла Қайсар
Сейткалиев Санжар
Серікбек Нұралы
Сисенгалиев Батырхан
Қаиырбек Рамазан
Молдағожа Сағи
Елшибеков Елдар
Талғат Талгар
Толебаев Тургамбек
Кенжебек Бақкелді
Баймухамет Ермахан
Коджамбердиев Рахат
Скендеров Рамазан
Юсупов Дулат

1201000 Техническое обслуживание ремонта и эксплуатация
120111 3 Электромеханик
120112 3 Техник-механик
120110 2 Аккумуляторщик

Хивсихой-Измайлов Ге
Тохтохун Ильзат
Чернышов Данил
Тажиев Арман
Ярославцев Валентин
Мусатаев Марат
Камиссаров Макс 
Коротков Максим
Жубан Сержан
Янковский Олег
Вилахунов Исламжан
Спиваков Алексей
Исмаилов Оруч
Нұржақыпов Аңсар
Чаплыгин Влад
Куаныш Ерасыл
Тельманов Ильяр
Муратбаев Рафиль
Усенов Нурбол
Калыкбек Бекболат
Омаров Эмиль
Даутов Данияр
Айдар Арсен
Стрельцов Дмитрий
Берзин Фарух

1305000 Ақпарпттық жүйе
130501 1 Дизайнер
130502 3 Техник-прогроммист

Амандос Айару
Утеегенұлы Ердаулет
Токенов Бексултан
Баққожа Нұрсултан
Обулгазиева Зейнат
Есентай Арман
Зияуов Асқар
Нұрмахамбет Серік
Базарбай Жасулан
Мырзахмет Бақдаулет
Толтан Айбек
Анес Санжар 
Бәкір Шынғысқан
Оразбеков Стивен
Нусипбаев Иброһимәли
Маусымбай Алдияр
Исмаилов Нурдос
Куатбек Аслан
Сейтбеков Тамерлан
Кадорова Айнур
Наумағанбет Ерсін
Ниязбек Ырыскелд
Әділбайұлы Арсен
Ташпенов Тем3рлан
Наурызбай Зере
Бекболатов Ислам
Киса Улан
Құлмаханов Ернар
Оспан Жазира Нұржанқызы

1414000  Жиһаз өндірісі
141406 3 Техник-технолог
141401 2 Жиһаз жинақтаушы
141407 2 Ағаш ұстасы және жиһаз өндірісінің шебері

Елемесова Арзу
Магаева Майра
Өтеул Диас
Алқазы Алмат
Зәкір Мейрамбек
Жақан Бектас
Жумабаев Атабек
Мухамеджанов Нұрхан
Дуйсен Сымбат
Анварбек Дияс
Ұлдақан Ақмырза
Тажібай Нурсәт
Нарбаев Бақтияр
Жолшыбеков Мырзахмет
Жантыбай Айбол
Алмазұлы Мирас
Жылкыайдаров Рахат
Жубанбай Нурлан
Ибрагимов Талипжан
Несіпбаев Кайсар
Тельманов Талипжан
Байзаков Ерлан
Әлімбай Бексұлтан
Қайрат Дильзат
Игембаев Дамир

1414000  Мебельное производства 
141406 3 Техник-механик  
141401 2 Комплектовщик мебели
141407 2 Мастер столярного и мебельного производства
Стаценко Леонид
Ахметов Иззат
Искандер Викторович
Власов Эдуард
Хасан-оглы Мамед
Долженко Данил
Феткулов Рувим
Ильясов Амир
Қайрат Қуаныш
Джанабеков Ислам
Нұртай Нұрәли 
Ахатов Мади 
Туймебай Диас


















Прокомментировать
Введите код с картинки:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив